Klaudia Pingot strona www

Wyzwanie

Klaudia Pingot to kreatywna mówczyni, psycholog i trener z długoletnim doświadczeniem, która łączy wiedzę z wielu dziedzin, jak psychologia, fizyka, biologia czy neurologia i proponuje innowacyjne metody pracy nad sobą. Klaudia prowadzi eventy i szkolenia oraz kursy online.

Klaudia potrzebowała strony internetowej, która pozwoli zainteresowanym poznać metody jej pracy oraz ją samą, a także będzie miejscem, w którym użytkownik będzie mógł zakupić szkolenia i kursy przez nią prowadzone.

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Przygotowaliśmy projekty UX, ścieżkę klienta oraz wspólnie z Klaudią opracowaliśmy logikę działania strony. Stronę projektowaliśmy w celu stworzenia przestrzeni, gdzie Klaudia będzie mogła sprzedawać swoje szkolenia i kursy online.

Wyzwaniem było stworzenie tego miejsca tak, żeby szczegółowe opisy kursów pozostały czytelne dla użytkownika. Dodatkowo zaprojektowaliśmy też narzędzie do publikacji kursów, aby móc je udostępniać klientom, którzy je zakupili. Zależało nam, żeby pokazać użytkownikom, że Klaudia aktywnie działa na Youtubie, dlatego bezpośrednio na stronie odwiedzający mogą zobaczyć materiały udostępniane na kanale.

W naszej współpracy z pewnością pomogło zrozumienie projektu i indywidualne podejście. W trakcie realizacji projektu firma zaproponowała dodatkowe funkcjonalności aplikacji, których nie planowano w pierwszej fazie wdrożenia. Pokazało nam, że Kreatik skupia się na kliencie i jego zadowoleniu, a nie na zamykaniu kolejnego projektu.
Martyna Morawiec
HR Coordinator, Orbico Group
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt
Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design
Aleksandra Strelczuk
UX/UI Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl