Kamila Sidor strona www

Wyzwanie

Kamila Sidor – przedsiębiorca, mówca, założycielka Geek Girls Carrots – globalnej społeczności ludzi kochających nowe technologie. Chce, aby jak najwięcej kobiet zaistniało w IT. Swoimi licznymi akcjami społecznymi przyciąga dziewczyny do nowych technologii. Geek Girls Carrots są już obecne w piętnastu krajach, a przez niemal dekadę przeszkoliły 25 tysięcy uczestników!

Naszym zadaniem było stworzenie prostej strony wizerunkowej prezentującej Kamilę. Zupełnie nowa witryna jest też początkiem solowej drogi założycielki Geek Girls Carrots. W czasie spotkania poznaliśmy sprecyzowane potrzeby klientki. Ważnym elementem briefu była prezentacja wydarzeń i szkoleń, które Kamila organizuje lub prowadzi, oraz możliwości współpracy. 

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Strona, którą zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy to połączenie biznesowego podejścia z lekko bajkową stylistyką i poetycką narracją. 

Ze względu na specyfikę odbiorcy i rynki, na których działa Kamila – strona powstała w języku angielskim. 

Klientowi zależało również na prostym i intuicyjnym układzie treści. Strona jest responsywna i można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych.

Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt
Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl