INEA – zaproszenie na seans filmowy

Wyzwanie

INEA to operator telewizji kablowej oferujący usługi telekomunikacyjne mieszkańcom Wielkopolski. Ofertę operatora stanowi telewizja cyfrowa oraz analogowa, stacjonarny i mobilny dostęp do internetu, telefonia stacjonarna oraz telefonia komórkowa

INEA, według rankingu Speedtest.pl, ostatnie dwa lata z rzędu została ogłoszona dostawcom najszybszego Internetu w Polsce. 

Klient poprosił nas o zaprojektowanie kreatywnych materiałów reklamowych tak, żeby zainteresować odbiorców i zachęcić ich do wzięcia ulotki do domu. Dostawcy internetu zależało, by zaproponowane rozwiązanie było atrakcyjne i oryginalne, a potencjalni odbiorcy otrzymali dzięki niemu przyjemne doświadczenie marki. Celem pośrednim było też zwiększenie liczby osób, którzy będą chciały porozmawiać z handlowcami o ofercie. 

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Ze względu na fakt, że nasz klient wprowadził na początku 2019 roku platformę telewizyjną HIWAY, która łączy w  sobie bogatę ofertę programową, doskonałą jakość 4K czy elegancki dekoder, postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i postawić na promocję właśnie tej usługi.

Ze względu na fakt, że oglądanie telewizji w jakości HIWAY gwarantuje bardzo wysoką jakość odbioru, postanowiliśmy stworzyć swego rodzaju zaproszenie na idealny pokaz filmowy. Na ulotce znajdują się najważniejsze funkcjonalności oferty HIWAY, ale też perforowana wizytówka z telefonem do przedstawiciela handlowego marki. Do każdej ulotki dołączyliśmy też pudełeczko z paczuszką popcornu, która naszym zdaniem, stanowi doskonałe dopełnienie filmowego charakteru przesyłki. 

Klient ocenił akcję pozytywnie, za wizerunkowo bardzo trafioną. Wprawdzie nasze działania nie przełożyły się jednoznacznie na wzrost sprzedaży, miały jednak wpływ na kontakt z klientami, niejednokrotnie „otwierając drzwi” do rozmowy.  

Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt
Zespół Kreatik wprowadził mnie w cudowny świat kreatywnego myślenia projektowego, przesuwając multidyscyplinarne zespoły do granic naszych możliwości twórczych. Maria i jej zespół potrafią połączyć rozległą wiedzę na temat definiowania problemów i technik generowania pomysłów z zaangażowaniem w warsztaty o dużej energii i zmysłem biznesowym.
An Louwagie
Business Consultant in Bisnode Belgium
W naszej współpracy z pewnością pomogło zrozumienie projektu i indywidualne podejście. W trakcie realizacji projektu firma zaproponowała dodatkowe funkcjonalności aplikacji, których nie planowano w pierwszej fazie wdrożenia. Pokazało nam, że Kreatik skupia się na kliencie i jego zadowoleniu, a nie na zamykaniu kolejnego projektu.
Martyna Morawiec
HR Coordinator, Orbico Group

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Maria Połońska
CEO
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl