House of Greenland strona www

Wyzwanie

House of Greenland to agencja oferująca kompleksowe usługi w zakresie strategii i kreacji oraz dom produkcyjny. Ma swoje siedziby w Londynie, Paryżu i Lyonie.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony WWW, która pokaże przede wszystkim agencyjny profil House of Greenland. Klient miał już stronę, ale zależało mu na odświeżeniu wizerunku.

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Nasza rola w procesie projektowania graficznego polegała przede wszystkim na kooperacji członków zespołów UX i kreacji z Kreatika z osobami zajmującymi się tymi zagadnieniami wewnątrz House of Greenland.

Współpraca ta bazowała na szeregu sesji feedbackowych: część naszych pomysłów była wdrażana, natomiast część projektu finalnie powstała w ramach inicjatywy i konceptu naszego klienta. 

Zaprogramowanie nowej, bardzo szybko działającej strony to już w całości nasza praca, której wynikiem jest nowoczesny, niesztampowy projekt skupiający się na najważniejszych realizacjach agencji.

Zespół Kreatik wprowadził mnie w cudowny świat kreatywnego myślenia projektowego, przesuwając multidyscyplinarne zespoły do granic naszych możliwości twórczych. Maria i jej zespół potrafią połączyć rozległą wiedzę na temat definiowania problemów i technik generowania pomysłów z zaangażowaniem w warsztaty o dużej energii i zmysłem biznesowym.
An Louwagie
Business Consultant in Bisnode Belgium
Wyróżniali się podczas części strategicznej, ponieważ rozumieją nasze potrzeby i proponują odpowiednie rozwiązania w zakresie układu i topologii informacji. Próbowali zrozumieć kontekst użytkowania, a następnie zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązanie. Zdecydowanie udowodnili, do czego są zdolni.
Marek Nadra
Business Solution Manager, Supporting the Enterprise, CBS Dan’IS, DACH, Danone GmBH

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Aleksandra Strelczuk
UX/UI Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl