Hicron
strona www

Wyzwanie

Hicron to integrator systemów informatycznych, który specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów IT dla dużych oraz średniej wielkości firm. Spółka świadczy usługi wdrożeń, rozwoju, serwisu systemów SAP oraz projektuje własne rozwiązania IT. Hicron działa aktywnie w Polsce oraz zagranicą, stale poszerzając grono swoich zagranicznych klientów. 

Klient zwrócił się do nas z prośbą o utworzenie nowej strony internetowej. Istotne było to, aby w przejrzysty sposób przedstawić dużą i zróżnicowaną ofertę firmy. Hicron oczekiwał, że nowy projekt będzie pełnił funkcję strony korporacyjnej. 

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Na początku naszej pracy przeprowadziliśmy audyt poprzedniej strony internetowej oraz analizę ruchu na stronie z pomocą Google Analytics. Na podstawie audytu oraz informacji o tym, jak użytkownicy korzystali z poprzedniej strony, stworzyliśmy architekturę nowej. 

Mieliśmy świadomość, że strona musi być wielofunkcjonalna, ponieważ różnego rodzaju użytkownicy ją odwiedzają, a wśród nich są m.in.: potencjalni klienci firmy, potencjalni pracownicy, konkurencja oraz przedstawiciele prasy branżowej

Zespół Kreatik wprowadził mnie w cudowny świat kreatywnego myślenia projektowego, przesuwając multidyscyplinarne zespoły do granic naszych możliwości twórczych. Maria i jej zespół potrafią połączyć rozległą wiedzę na temat definiowania problemów i technik generowania pomysłów z zaangażowaniem w warsztaty o dużej energii i zmysłem biznesowym.
An Louwagie
Business Consultant in Bisnode Belgium
Wyróżniali się podczas części strategicznej, ponieważ rozumieją nasze potrzeby i proponują odpowiednie rozwiązania w zakresie układu i topologii informacji. Próbowali zrozumieć kontekst użytkowania, a następnie zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązanie. Zdecydowanie udowodnili, do czego są zdolni.
Marek Nadra
Business Solution Manager, Supporting the Enterprise, CBS Dan’IS, DACH, Danone GmBH

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl