Hauchat

Wyzwanie

W Poznaniu powstała wyjątkowa inicjatywa stworzenia miejsca spotkań człowieka z czworonogami. Centrum dla zwierząt będzie doskonale wyposażone — znajdą się tam nowoczesne wybiegi dla psów czy sala treningowa, ale przede wszystkim schronisko będące w stanie pomieścić 250 psów i tyle samo kotów.

My mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową dedykowaną tej inicjatywie: https://centrumdlazwierzat.pl/.

 

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

HauChat to bezpłatna aplikacja, w ramach której można porozmawiać z wybranym psem lub kotem. Do wyboru jest osiem zwierzaków o określonym charakterze i potrzebach. Psa lub kota można wybrać samodzielnie lub rozwiązując test. Użytkownik czatu stanie się głównym bohaterem, a jego wybory (pozytywne lub negatywne) wpłyną na dalszy przebieg dialogu. Poza funkcją rozrywkową HauChat to przede wszystkim spora dawka edukacji — wskaże opiekunom zwierząt, jak należy dbać o pupila w codziennych sytuacjach.

Promocja tak wyjątkowej inicjatywy wymaga wyjątkowych rozwiązań. Do ChauChata wykorzystaliśmy Progressive Web App, czyli nowoczesny rodzaj aplikacji webowej. 

PWA, zyskujący coraz większą popularność, daje wiele benefitów aplikacji natywnych na Androida bez wad typowych dla tych aplikacji. PWA to po prostu strona www, którą można zapisać na ekranie swojego smartfona (tak jak aplikację), ale nie jest nam do tego potrzebna wizyta w sklepie Google Play.

Poza nowoczesnym rozwiązaniem zadbaliśmy też o przyjemny dla oka design, wykorzystując własne ilustracje i mikroanimacje.

Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt
Kreatik stworzył akcję #jesteśwplątany, która promowała książkę z opowiadaniami kryminalnymi podarowanymi naszej fundacji przez pisarzy. To było bardzo pomysłowe. Stworzyli też ulotkę i nową stronę internetową. Wszystko – nowoczesne, przejrzyste, sprytne. Nasza współpraca układała się świetnie – czułem, że mam do czynienia z ludźmi, którzy znają się na swoim fachu. Bez opóźnień, wszystko poszło tak, jak powinno. Szczerze polecam!
Adam Kompowski
Dom Autysty Fundation

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Maria Połońska
CEO
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl