GetResponse

Wyzwanie

GetResponse to wiodące na świecie oprogramowanie do marketingu online dla dużych i małych firm. Oferuje platformę dostarczającą rozwiązania do prowadzenia kampanii marketingowych i sprzedażowych. Umożliwia tworzenie i wysyłanie kampanii mailingowych, tworzenie stron docelowych, prowadzenie webinariów, generowanie leadów za pomocą formularzy rejestracyjnych, automatyzację marketingu oraz prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie i Google.

Naszym zadaniem jest wsparcie GetResponse w opracowaniu koncepcji kreatywnych i tworzeniu materiałów wizualnych w zależności od aktualnych potrzeb. Jest to długofalowa współpraca, w której klient korzysta z miesięcznego pakietu godzin pracy grafika, motion designera i project managera.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy Kreatik! Oferują wysoką jakość swoich projektów projektowych i animacyjnych i zawsze dostarczają na czas, nawet pod dużą presją czasu! Szukaliśmy agencji kreatywnej zdolnej do dostarczania kreatywnych koncepcji i wielkich pomysłów od podstaw, a Kreatik zdecydowanie prezentuje tę mieszankę strategii, kreatywnej koncepcji i terminowej realizacji!
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Klient widząc nasze projekty i naszą pracę przy próbnym zamówieniu i sprawdzając nasze możliwości, zaufał nam i regularnie prosi o wsparcie w tworzeniu wizualizacji dla swoich najważniejszych kampanii.

Tworzymy banery do mediów społecznościowych, GDN, gifów i animacji 2D, a także projekty wizualne na dedykowane landing pages. Od czasu do czasu spotykamy się na burzach mózgów i wspólnie pracujemy nad wypracowaniem najlepszych rozwiązań. Klient otrzymuje nie tylko piękne wizualizacje, ale także kreatywną i przemyślaną koncepcję.

Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Wojtek Górnaś
New Business Manager
Magdalena Węcłaś
Content Manager
Joanna Kluczka
Head of UI Design
Aleksandra Strelczuk
UI Designer
Filip Krawczyk
UI Designer
Paulina Miracka
UI Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl