Genactiv strona www

Wyzwanie

Genactiv to firma produkująca innowacyjne  i bezpieczne produkty, oparte o najwyższej jakości colostrum bovinum, mleko klaczy oraz inne naturalne i sprawdzone składniki. Firma jest pionierem na polskim rynku.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie responsywnej strony e-commerce, tak aby dotrzeć do nowej grupy docelowej. Projektując witrynę musieliśmy oprzeć się na sztywno wypracowanym brandbook’u, przyjętej linii graficznej. Wyzwanie stanowiła też praca na dopiero powstałym silniku sklepowym shoplo. Poza projektem i wdrożeniem nowej strony, odpowiadamy również za SEO i SEM marki.

Stworzony sklep internetowy spełnił nasze oczekiwania. Dzięki działaniom Kreatik nastąpił znaczący wzrost liczby i łącznej wartości zamówień składanych w kanale on-line. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją Kreatik i wspólnie planujemy dalsze działania i działania.
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Przy projektowaniu witryny postawiliśmy duży nacisk na rozbudowaną sekcję edukacyjną. Chcieliśmy, by sklep poza oferowaniem oczywistej funkcji prostego i intuicyjnego zakupu, oferował również interesujący content.

Chcieliśmy, żeby odwiedzający sklep wiedzieli, że Genactiv jest pionierem i specjalistą w branży. 

Klientowi zależało również na prostym i intuicyjnym układzie treści. Strona jest responsywna i można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych.

Stworzony sklep internetowy spełnił nasze oczekiwania. Dzięki działaniom Kreatik nastąpił znaczący wzrost liczby i łącznej wartości zamówień składanych w kanale on-line. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją Kreatik i wspólnie planujemy dalsze działania.
Antoni Krokowicz
Head of Marketing, Genactiv Trade Sp. z o.o.
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt
Najbardziej doceniam to, że Maria i jej zespół są tak zaangażowani w sukces naszej marki, że są gotowi rozmawiać z nami godzinami, jeśli się z czymś nie zgadzają. Dla nich najważniejsze jest, aby nasza marka odniosła sukces i nie boją się ciężkiej pracy, aby go osiągnąć.
Katarzyna Krzeszowska
Brand Manager, GALICJANKA RP Sp. z o. o

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Joanna Kluczka
Head of Delivery

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl