Credit Agricole
app design

Wyzwanie

Naszym zadaniem było zaprojektowanie narzędzia (desktopowego) za pomocą, którego agenci ubezpieczeniowi pracujący w placówkach będą mogli sprzedawać klientom ubezpieczenia.

 

 

 

O projekcie

Crédit Agricole Group jest wzorcowym graczem w bankowości lokalnej, obsługującym 52 miliony klientów w 49 krajach. Założony w 1885 roku, obecny we wszystkich segmentach sektora bankowego, finansowego i ubezpieczeniowego. Jednen z wiodących banków w Europie.

Klient
Credit Agricole
Usługa
App Design
Branża
Bankowość

MASZ PODOBNE WYZWANIE?

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt

Cały etap tworzenia narzędzia poprzedził proces Product Discovery, który pomógł nam zrozumieć potrzeby rynku, użytkowników i biznesu.

Branża ubezpieczeniowa jest branżą dynamiczną i skomplikowaną. Podczas całego procesu zorganizowaliśmy serię warsztatów, które pozwoliły nam pogłębić wiedzę na temat naszych użytkowników oraz aspektów prawno-technologicznych.

Dążyliśmy do ustandaryzowania procesu sprzedażowego ubezpieczeń i dlatego podczas procesu projektowego korzystaliśmy z takich narzędzi jak: User Stories, User Flow i Service Blueprint.

Podczas procesu UX/UI-owego testowaliśmy nakreślone przez nas rozwiązania z użyciem testów użyteczności. Po zrealizowaniu szeregu testów byliśmy przekonani, że nasze rozwiązanie umożliwia agentom skuteczniej sprzedawać produkty ubezpieczeniowe i zrealizowaliśmy nasz cel.

The final result 
The final result 
The final result 
The final result 

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Eliza Ignasiak
Project Manager
Maciej Marczak
UX Designer
Joanna Tulińska-Ładomirska
UX Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl