Kreatik - projekt Brzozowy Gaj

Brzozowy Gaj

Brzozowy Gaj to nowo powstałe osiedle w Plewiskach, które cechuje podmiejski spokój, a z drugiej strony bliskość dużego miasta. Inwestycja jednego z największych deweloperów regionie, która rozpoczęła się w I kwartale 2014 roku, obejmuje aż 850 mieszkań.

Niewątpliwym plusem osiedla jest bliskość infrastruktury usługowej i oświatowej, a także miejsca postojowe przewidziane dla każdego mieszkańca. Grupą docelową są osoby młode, które rozpoczynają karierę i są na etapie poszukiwania miłego lokum na wiele lat z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Wyzwaniem, któremu chcieliśmy sprostać było przygotowanie identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej, która wyróżni Brzozowy Gaj spośród konkurencji, będzie wzbudzała pozytywne skojarzenia oraz będzie dopasowana do grupy docelowej

Zadanie

Naszym głównym celem było zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Chcieliśmy, aby Brzozowy Gaj zwracał na siebie uwagę oraz zapadał w pamięć. Stworzyliśmy minimalistyczną i przejrzystą identyfikację wizualną (w tym logotyp oraz materiały drukowane). Zielona kolorystyka oraz brzozowe liście symbolizują naturę, równowagę i spokój. Celem było odniesienie się do przyrody otaczającej osiedle w Plewiskach oraz wpisanie się w klimat okolicy.

Przy budowie responsywnej strony skupiliśmy się na tym, aby szczegółowo i atrakcyjnie, ale bez straty na użyteczności, przedstawić ofertę mieszkaniową i lokalową.

Przygotowaliśmy między innymi rozbudowaną, ale prostą w obsłudze, wyszukiwarkę mieszkań i lokali, która w sposób intuicyjny i interaktywny pomaga w poszukiwaniach mieszkania zarówno z komputera stacjonarnego, jak i ze wszystkich urządzeń mobilnych. Dodatkowe filtry pozwalają łatwo i precyzyjnie znaleźć to, czego potrzebujemy. W ramach projektu powstał także system, który wspiera zarządzanie sprzedażą i rezerwacjami lokali.

Liczymy na to, że dzięki nam wiele młodych ludzi znajdzie wymarzone „M”!

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies