Kreatik - projekt BORJOMI

BORJOMI

Borjomi to producent gruzińskiej mineralnej wody pochodzenia wulkanicznego, która eksportowana jest do ponad 30 krajów świata. Borjomi posiada wieloletnią tradycję i uznawana jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych wód na świecie. Firma IDS Borjomi International to lider w kategorii naturalnych butelkowanych wód w krajach WNP i krajach Bałtyckich.

ZADANIE

Naszym zadaniem było stworzenie strategii marketingowej dla marki na polski rynek. Celem naszych działań jest wzrost świadomości wśród konsumentów, a co za tym idzie podniesie sprzedaż wody Borjomi w Polsce.  

ROZWIĄZANIE

Stworzyliśmy strategię komunikacji opartą na czterech archetypach, których zachowania są tożsame z wyznawanymi przez markę wartościami. Grupami docelowymi są: foodies, miłośnicy sztuki, pasjonaci podróży i amatorzy aktywnego trybu życia. Hasłem przewodnim kampanii jest STAN BORJOMI – stan umysłu Borjomi. Kryją się za nim takie cechy jak aktywność, ciekawość świata, otwartość na nowe doznania i smaki oraz kreatywność. Stan Borjomi utożsamiany jest z pozytywnym podejściem do życia i czerpania z niego jak najwięcej – podróżowania w nowe miejsca, smakowania różnych potraw, sprawdzania się w sporcie i bycia na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi.

Zaplanowaliśmy kompleksowe działania obejmujące: media społecznościowe, kampanię bumper ads, nowy landing page oraz eventy. Wszystkie komunikaty kierowaliśmy do czterech grup docelowych spersonalizowanym dla nich przekazem.

Wszystkie działania oparte są na ustalonych z klientem kluczowych wskaźnikach efektywności, dzięki czemu sukcesywnie śledzimy wyniki naszych działań.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies