EN PL

dbamy o wizerunek twojego biznesu

I mamy na to swoje sprawdzone patenty.
Poznaj sposób w jaki pracujemy.

Skontaktuj się z nami
 • Aktualność

  Śledzimy to co się dzieje w branży, dzięki czemu masz pewność, że nasze propozycje będą zgodne z aktualnymi trendami i technologiami.

 • Elastyczność

  Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie z uwzględnieniem Twoich potrzeb oraz specyfiki branży w której działasz.

 • Wsparcie

  Zapewniamy stały kontakt oraz wsparcie zarówno w trakcie tworzenia, jak i po oddaniu projektu do użytku.

 • Terminowość

  Dbamy o dotrzymywanie ustaleń, w szczególności terminów realizacji.

 • Zaangażowanie

  Zależy nam na tym, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku.

 • Szczerość

  Jesteśmy szczerzy - zdarzyło nam się kilka razy powiedzieć, że pomysł klienta nie należy do najlepszych.

1/9

Poznajmy się

Im więcej się dowiemy tym lepiej będziemy mogli zrozumieć Twoje potrzeby.
My przynosimy ciastka!

   
2/9

Twoje pomysły

To Ty najlepiej znasz swój produkt i swoich klientów. My mamy dużo pomysłów i chętnie się nimi dzielimy, ale zawsze słuchamy Twojej opinii.

   
3/9

Analiza sytuacji

Zbadamy jak wyglądają Twoje działania oraz działania Twojej konkurencji.
Sprawdzimy jakie rozwiązania dadzą najlepsze rezultaty.

   
4/9

Propozycja rozwiązań

Stworzymy konkretny plan działania z jasno zdefiniowanymi celami.
Ustalimy szczegółowy harmonogram i możemy zaczynać!

   
5/9

Design - pokażmy to

Wizję, którą wypracowaliśmy na wcześniejszych etapach przedstawimy graficznie.
To pozwoli zweryfikować, czy idziemy we właściwym kierunku.

   
6/9

Development - niech to zacznie działać

To etap w którym dzieje się magia.
Nasze pomysły się materializują i zaczynają działać.

   
7/9

Testowanie

Przed oddaniem projektów do użytku nie zapominamy o solidnym przetestowaniu rozwiązań.
Od początku do końca masz wpływ na rezultat naszej pracy.

   
8/9

Start

Efekty naszej pracy pokazujemy światu.
A Ty dostajesz wszystkie materiały, narzędzia i instrukcje, które stworzyliśmy.

   
9/9

Rozwój

Twoja firma rozwija się każdego dnia. Wiemy, że efektywne działanie na rynku wymaga czasu i ciągłej interakcji z użytkownikami. W zależności od Twoich potrzeb będziemy Cię wspierać w rozwoju nowych projektów.

   

klienci o nas

Plotkują, chwalą, komentują...

 • Kocham Twoje czary! <3

  Sylwia Adaszak  |  Eurocash Alkohole

 • Powiedzieć o Kreatiku, że ogarnia robienie stronek, to jak powiedzieć o Terrym Pratchecie, że ogarnia pisanie anegdotek.
  W świecie, w którym "chmura" równie często kojarzy się z usługą IT, co z zepsutą majówką - WWW staje się główną recepcją naszej firmy. Nie robi się z recepcji miejsca z samego spodu piramidy Maslowa, o wątpliwych walorach zapachowych - trochę kłóci się to z poczuciem estetyki, zaprogramowanym przez Matkę Naturę. A czy ktoś chce pluć w twarz własnej matce? Z Kreatikiem 26 maja zawsze jest dziś.

  Kamil Stawiarski | właściciel

 • Kiedy prace nad Twoją stroną internetową doprowadzają do sytuacji, w której stwierdzasz, że łatwiej będzie po prostu zacząć chodzić po ludziach z ulotkami i koszem jabłek, a za pieniądze, które do tej pory wydałeś na poszukiwania solidnej firmy od web designu, mogłeś kupić sobie małą wyspę gdzieś przy Zanzibarze – wtedy właśnie pojawia się Kreatik ze swoimi kompleksowymi rozwiązaniami. Nie musisz nawet wiedzieć, czego dokładnie potrzebujesz – oni Ci to pokażą (i będzie działało). Ufamy im do tego stopnia, że moglibyśmy im oddać rękę księżniczki, samochód i psa, a oni tylko pytają, czy w tle może lecieć animacja. Polecamy.

  Kamil Kozieł | właściciel

 • Kiedy Krzysztof z Kreatika poprosił mnie o referencje powiedziałem: „OK, ale jeśli ma to być tekst z pomysłem, inteligentny, dowcipny, a zarazem merytorycznie błyskotliwy, musicie napisać go sami, ja nie zrobię tego nawet w połowie tak dobrze jak Wy”. To zdanie oddaje istotę Kreatika – są pomysłowi, inteligentni i zrobią wiele za Was. Kiedy zaczniecie z nimi współpracę zrozumiecie co miałem na myśli.

  Maciej Priebe | Prezes Zarządu

 • Niewątpliwie słuszny pomysł na brand - Kreatik. Prosta i oczywista komunikacja kreatywnego zespołu ludzi produkujących różne gimmicki marketingowe. Nie dajcie się zwieść, bo ten Kreatik sięga duuużo dalej niż grafika (całkiem fajna), interfejs na www (nie cierpię tych e-technologii, ale z Kreatikiem nie muszę się tym zajmować), czy akcje promocyjne.
  Siłą zespołu Kreatika jest wszechstronna wiedza i doświadczenie Zespołu, co sprawia, że naprawdę dobrze potrafią zrozumieć biznes swojego klienta. Medibase oferuje specjalistyczne produkty adresowane do wykwalifikowanych, profesjonalnych klientów. Współpraca z Kreatikiem dała nam CI i parę innych niezbędnch elementów promocyjnych. Ale zaowocowała również możliwością pozyskania partnerów biznesowych.
  Dzięki temu potrafią być naprawdę wartościowym partnerem w rozwoju firm swoich klientów. W sumie wkurza mnie to, że pozycjonują się na agencję interaktywną-jakich wiele, będąc agencją z tak solidnym potencjałem doradczym - jakich mało.

  dr Piotr Kwiatek | Prezes Zarządu

 • Zespół Kreatik działał szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Nie zgadzali się ze wszystkimi naszymi pomysłami – pokazując, jak nasze cele osiągnąć lepiej niż mogliśmy to wymyślić.
  Kreatik to firma, która rzetelnie przygotowuje się do pracy, a później solidnie wykonuje wszystkie ustalenia – na bieżąco reagując na pojawiające się pomysły.
  To artyści – nie rzemieślnicy...
  ...ale zawsze pełni pozytywnej energii i pomysłów.

  Julian Dąbrowski | kierownik projektów szkoleniowych

 • Ze strony Kreatik współpracowałem z Panem Krzysztofem Kuczkowskim i Dawidem Bartodziejem. Ustalenia odnośnie współpracy i wynagrodzenia były bardzo rzeczowe. Wykonawstwo terminowe. Świetna komunikacja. W zakresie koncepcji kreatywni, w czasie realizacji czytali w myślach.

  Dawid Korczyński | właściciel

 • Kreatik to profesjonalny zespół ludzi, którzy bardzo dobrze wiedzą co zrobić i jak, aby zrealizować projekt, który zachwyci oko, usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego Klienta i przede wszystkim potrafią zakończyć go z sukcesem :)

  Joanna Nowacka | marketing

 • Od pierwszego spotkania kupili nas swoim podejściem i zaangażowaniem w projekt. Nie była to tania sztuczka, ale zapowiedź współpracy na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy.

  Joanna Klimek | specjalista ds. marketingu i promocji

 • Polecam Kreatik bo ich zespół jest szalenie pomysłowy, kreatywnie wybuchowy, energetyzująco odjazdowy i magicznie nietypowy. A z taką ekipą żaden projekt nie zaliczy "fuckup'u" :)

  Mateusz Łaganowski | właściciel

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing