EN PL

Landing Page zawierający ofertę akcji Whisky on the Rocks

Whisky On The Rocks

Whisky On The Rocks to jedna z akcji Eurocash Alkohole. Dedykowana jest dla sklepów detalicznych i jej celem jest zwiększenie sprzedaży whisky. Eurocash Alkohole pomaga w doborze asortymentu, zapewnia konkurencyjne ceny i dba o odpowiednie wyróżnienie i promocję produktów. Mimo, że program kierowany jest do detalistów, ostatecznym jego odbiorcą mają być Klienci, którzy dokonają zakupu promowanych alkoholi. Dlatego naszym zadaniem było stworzenie dedykowanej strony, która ułatwi konsumentom znalezienie punktów sprzedaży.

Zadanie

Podjęliśmy się wykonania nowej strony B2C, czyli kierowanej bezpośrednio do konsumentów, która przedstawia ofertę akcji Whisky On The Rocks. Ta inicjatywa sprzedażowa służy pogłębianiu świadomości marki i uwzględnia jej nową strategię komunikacji.

Przygotowaliśmy nowy landing page, który w zdecydowany sposób różni się od dotychczasowej komunikacji Eurocash Alkohole. Zaproponowaliśmy zupełnie nowe rozwiązania, aby podkreślić zmianę grupy odbiorców – z rynku B2B na B2C.

Na nowej stronie czasnawhisky.pl konsumenci mają możliwość wyszukiwania sklepów – znajdą tutaj oferty ponad 4 tys. punktów sprzedaży. Akcja Whisky On The Rocks cieszy się sporą popularnością, dlatego nowych sklepów wciąż przybywa w ofercie.

wotr_1
wotr_4
wotr_2
wotr_3

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing