EN PL

Responsywna strona internetowa dla branży prawniczej

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka świadczy usługi prawne dla niewypłacalnych osób fizycznych – konsumentów i przedsiębiorców. Oferta obejmuje m.in darmowe telefoniczne porady prawne, sporządzanie wniosków o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, szkolenia, reprezentację w toku postępowania upadłościowego oraz zażalenia na postanowienia o oddalenie wniosku o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Zespół tworzą wybitni specjaliści – radcy prawni, adwokaci, prawnicy oraz ekonomista i architekt.

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie responsywnej i funkcjonalnej strony internetowej, ponieważ dla Klienta głównym celem była konwersja odwiedzających osób na potencjalne zapytania ofertowe. Zaprojektowaliśmy Konfigurator Case’ów, który umożliwia przeglądanie różnych przypadków wedle wcześniej wybranych kryteriów. Dodaliśmy również multimedia – filmy video o charakterze instruktażowym. Oprócz standardowych formularzy kontaktowych dodaliśmy również takie, które zachęcają do interakcji. Projekt realizowany był we współpracy z naszym partnerem – firmą consultingową Naveo, która zajmuje się doradztwem biznesowym dla kancelarii prawnych. Tutaj jej zadanie polegało na wsparciu merytorycznym.

Rezultaty naszych działań:

  • responsywna strona internetowa
  • projektowanie graficzne
  • wdrożenie
UK_imac
UK_mobile
UK_tasma
UK_tablety

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing