EN PL

Przygotowanie i wdrożenie layoutu stron produktowych. 

FDU i FDS

Fundusze dla Uczelni oraz Fundusze dla Samorządów to projekty przygotowane przez Project Hub – firmę zajmującą się pozyskiwaniem funduszy dla różnych sektorów instytucjonalnych ze środków Unii Europejskiej oraz doradztwem w tym zakresie. Oprócz przygotowywania potrzebnych wniosków zajmują się także pomocą w realizacji projektu i dążą do jego sfinalizowania. Doświadczeni specjaliści, od lat zajmujący się projektami europejskimi, służą swoją wiedzą w inicjatywach skierowanych do środowiska akademickiego oraz samorządowego.

Aby w pełni móc zaprezentować swoje usługi potrzebne było zaprojektowanie ciekawej identyfikacji wizualnej oraz przygotowanie stron internetowych, które kompleksowo opisywałyby zakres działalności FDU oraz FDS.

Zadanie

Stanęliśmy przed wyzwaniem przygotowania identyfikacji wizualnej dla obu działalności oraz stworzenia funkcjonalnego szablonu strony, tak aby umożliwić dostosowanie go do aktualnej oferty, a z drugiej strony, aby można było go wykorzystać, kiedy oferta zostanie poszerzona.

Podczas budowy responsywnej strony internetowej skupiliśmy się na tym, aby usługi klienta były przedstawione w sposób kompleksowy, a informacje potrzebne w procesie składania wniosków o dofinansowanie odpowiednio wyeksponowane (między innymi aktualności czy terminarz naborów). Chcieliśmy, aby użytkownik strony zrozumiał, że istnieje wiele możliwości pozyskiwana funduszy europejskich dla różnych instytucji, a pomocy mogą udzielić doświadczone zespoły Funduszy dla Uczelni i Funduszy dla Samorządków. W architekturze strony zawarliśmy także korzyści, które zyskuje uczelnia lub samorząd podczas współpracy.

Poniżej rezultaty naszych działań.

 

Zakres wykonanych prac
  • Layout strony produktowej
  • Koncepcja
  • Opracowanie architektury strony
  • Projektowanie graficzne szablonu stron
  • Responsywne strony internetowe
  • Wdrożenie serwisu
mockup-macbooks
ikony
imac-FDU
tablet-mockup
iphone-mockup
iphone_macbook_imac_mockup
imac_FDS_mockup
widok-strony

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing