EN PL

Responsywna strona internetowa – zakłady mięsne Viando

Viando

Marka zakładów mięsnych wywodząca się z Kujaw. Regionalizm ma dla firmy bardzo duże znaczenie, podobnie jak jakość produkowanego mięsa. Posiadają własną hodowlę, której produkty dostarczają do swoich sklepów firmowych. Zaopatrują także inne sklepy mięsne. Sieć sprzedaży jest bardzo rozwinięta, jednak Viando miało zbyt silnej pozycji w sieci.

Jako, że firma postanowiła poszerzyć grono odbiorców i nieco przemodelować swój wizerunek, zostaliśmy zaproszeni do współpracy.

Zadanie

Efektem naszej pracy dla Viando jest responsywna strona internetowa, która oddaje charakter i wartości firmy. Można tutaj znaleźć pełen asortyment oferowanych produktów. Oczywiście wszystkie skategoryzowane, z informacją o opakowaniu i  odpowiednim zdjęciem. Strona www zawiera także interaktywną mapkę, która umożliwia znalezienie najbliższego sklepu oferującego produkty Viando.

Wdrożyliśmy również ciekawą wyszukiwarkę przepisów kulinarnych stworzonych w oparciu o produkty firmowe, z oznaczonym czasem i trudnością przygotowania.

Poza stroną internetową, dbamy też o wizerunek Viando w ramach social mediów – prowadzimy firmowy fanpage. Znajdziecie na nim dużo ciekawostek i fajnych przepisów.

viando_www
viando_mobile
viando_tablet
viando_www2

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing