EN PL

Zaprojektowanie strony www – Soki Sogo

Rysunkowa strona internetowa producenta naturalnych soków owocowych

Sogo

Producent soków naturalnych – bez żadnych dodatków. 100% owoców w różnych kombinacjach smakowych, bez wspomagaczy i bez zagęszczonego soku czy koncentratu, wszystko na bazie jabłek.

Ciekawostką jest specyficzny model sprzedaży. Otóż soki Sogo można kupić w charakterystycznych, odpowiednio przystosowanych, przeszklonych kontenerach. Znaleźć je można w wielu miejscach, najczęściej przy drogach krajowych. Sogo postanowiło rozszerzyć sprzedaż także na użytkowników internetu.

Idealne zadanie dla nas.

Zadanie

Naszym celem było zbudowanie obecności Sogo w Sieci i sklepu zintegrowanego ze stroną internetową. Musieliśmy przy tym zachować spójność z wizerunkiem, który firma już wcześniej wykreowała. Sogo posługuje się grafiką w charakterystycznym rysunkowym stylu, zatem cała strona www jest utrzymana w tej samej stylistyce.

Największym wyzwaniem było przygotowanie sklepu internetowego, który będzie prosty w obsłudze i jednocześnie w przystępny sposób wyeksponuje oferowane produkty. Aby to osiągnąć, stworzyliśmy dedykowane oprogramowanie – specjalnie dla tego jednego projektu.

Do dzisiaj współpracujemy z Sogo – zapewniamy stałe wsparcie w działaniach sieciowych, głównie dbając o ciągłość działania i aktualność strony internetowej. Jako że social media nie są nam obce, prowadzimy także stronę Sogo na facebooku. Sporo się tam dzieje – możecie sprawdzić sami.

 

sogo-www1
sogo-www2
sogo-www3
sogo-www4

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing