EN PL

Strona internetowa dla firmy z branży medycznej – PozLab

Minimalistyczne rozwiązania podkreślające profesjonalizm marki

PozLab

PozLab zajmuje się prowadzeniem badań analitycznych i mikrobiologicznych produktów farmaceutycznych, weterynaryjnych, kosmetyków i suplementów diety oraz opracowuje nowoczesne procesy technologiczne. Wykonuje zlecenia krajowe i zagraniczne, uczestniczy w projektach naukowych, a także współpracuje z uznanymi ośrodkami w całej Polsce i Europie. Zespół tworzą doświadczeni naukowcy, którzy przeprowadzają badania spełniające najwyższe standardy jakości.

Zadanie

Wyzwaniem, które zostało postawione przed nami było zaprojektowanie i wdrożenie responsywnej strony internetowej, która będzie w stanie pomieścić dużo specjalistycznej treści, a ponadto będzie spójna z posiadanią identyfikacją wizualną. Zaproponowana przez nas architektura strony pozwala na zwiększenie zakresu usług oferowanych przez PozLab bez konieczności wprowadzania zmian na stronie. Dodatkowe menu ułatwia zapoznanie się z poszczególnymi obszarami, którymi zajmuje się ośrodek badań. Co więcej, łatwa nawigacja pomiędzy poszczególnymi usługami pomaga klientowi znaleźć to, czego najbardziej potrzebuje. Szata graficzna strony, w tym kolorystyka, ściśle łączy się z identyfikacją wizualną firmy.

Zapoznaj się z tym, co udało nam się przygotować dla PozLab.

 

Zakres wykonanych prac
  • architektura strony biorąca pod uwagę dużą ilość specjalistycznej treści
  • projektowanie graficzne
  • wdrożenie
  • responsywna strona internetowa
mac
imac
ikony
widok-strony
tablet2
iphone
ulotka
rollaup

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing