EN PL

Responsywna strona internetowa dla marki odzieżowej

Połączenie męskiej elegancji i dbałości o detale

Kubenz

Kubenz zajmuje się produkcją klasycznej odzieży męskiej, skierowaną do panów ceniących sobie wygodę i jakość. Jest to polska marka z wieloletnimi tradycjami. Szczycą się wysokim poziomem jakości swoich produktów. Firma prężnie się rozwija, otwiera kolejne salony na terenie całej Polski.

Gdy marka weszła w intensywny etap ekspansji, postanowiła zmienić stronę internetową. Tworzyliśmy już pierwszą wersję strony dla marki Kubenz, dlatego też bardzo nas ucieszył fakt, że zostaliśmy wybrani również do przygotowania nowej wersji strony.

Zadanie

Charakter działalności Kubenz zdeterminował niejako nowy wizerunek strony internetowej. Postawiliśmy na elegancję i minimalizm designu. Zarówno na stronie głównej, jak i na poszczególnych podstronach, dominują zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Tworząc stronę www udało nam się osiągnąć spójność z wizerunkiem marki Kubenz, co było niemałym wyzwaniem. W efekcie Kubenz otrzymał stronę internetową łączącą męską elegancję z dbałością o najmniejszy nawet detal. Oczywiście wszystko w pełni responsywne. Poniżej znajdziecie wizualizację.

Kubenz_1
Kubenz_2 edit
Kubenz_6
Kubenz_8
Kubenz_4 edit
Kubenz_www_bg
Kubenz_7
Kubenz_5

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing