EN PL

Funkcjonalna strona internetowa klubu triathlonowego- TRICLUB

Zaprojektowanie i wdrożenie oraz architektura strony

TRICLUB

TRICLUB to klub, którzy zrzesza miłośników triathlonu. Dla członków liczy się przede wszystkim pasja, zabawa i zaangażowanie, ponieważ sport to dla nich styl życia i sposób na spędzanie wolnego czasu. Uprawiając triathlon poznają swoje granice, a podejmując to wyzwanie uczą się jak je przekraczać. Poza tym profesjonaliści z TRICLUB oferują usługi trenerskie oraz organizują kondycyjne obozy sportowe.

Zgrana i zaangażowania grupa pasjonatów sprawiła, że klub z dnia na dzień pozyskuje nowych członków. Tworzy się świetna społeczność, która chce działać wspólnie.

Z tego powodu pojawiła się potrzeba stworzenia strony internetowej, na której zebrane zostaną wszystkie przydatne informacje, w tym o możliwości zostania członkiem, notki o bieżącej działalności klubu oraz opis oferowanych usług.

Zadanie

Głównym celem naszych działań było zbudowanie przejrzystej i  czytelnej strony internetowej, która dostarczy użytkownikowi serwisu wszystkie informacje o klubie. Ważna była również graficzna atrakcyjność strony i spójność z identyfikacją wizualną. Postawiliśmy na prostą, ale rzetelną koncepcję. Poza opisem oferty i idei klubu powstał również blog, gdzie pasjonaci z TRICLUB umieszczają bieżące informacje o imprezach, treningach i warsztatach. Umożliwiliśmy również sportowcom zapisanie się na zajęcia online a poprzez integrację z Przelewy24, jednoczesne opłacenie pakietu. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić miłośnikom triathlonu uczestnictwo w treningach i warsztatach.

Oto co udało nam się wykonać.

 

Zakres wykonanych prac
  • Architektura strony
  • Projektowanie graficzne
  • Wdrożenie
  • Zapisy online
  • Integracja z Przelewy24
imac-macbook-mockup
laptop-mockup-triclub
laptop2-mockup-triclub
widok-główny-strony

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing