EN PL

Budowa identyfikacji wizualnej kancelarii adwokackiej – S. Kępiński

Koncepcja wizerunku marki oraz projektowanie graficzne

Kancelaria Adwokacka Stanisław Kępiński

Kancelaria Adwokacka Stanisław Kępiński ma swoją siedzibę w Wągrowcu. Oferuje doradztwo z różnych dziedzin prawa, a swoim zespole posiada grupę doświadczonych radców prawnych. Z usług kancelarii korzystają zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

W związku z rozwojem firmy zapadła decyzja o stworzeniu identyfikacji wizualnej, która zaprezentuje profesjonalny wizerunek firmy i wyróżni na tle konkurencji.

Pomogliśmy kancelarii to osiągnąć.

Zadania

Chcieliśmy, aby marka Stanisław Kępiński została dokładnie zdefiniowana poprzez identyfikację wizualną. Zaproponowany sygnet logotypu powstał z połączenia inicjałów imienia i nazwiska założyciela. Zastosowany styl i wykorzystane barwy są symbolem profesjonalizmu i prawniczej rzetelności. Aby wpisać się w aktualne trendy postawiliśmy na minimalistyczną grafikę i bezszeryfowy font. Trochę na przekór konserwatywnej branży prawniczej.

Całość ma za zadanie pozytywnie wpływać na odbiór kancelarii przez klientów oraz wzbudzić poczucie większej dostępności prawniczych usług.

Oceńcie czy udało nam się osiągnąć postawiony cel.

 

Zakres wykonanych prac
  • Koncepcja wizerunku marki
  • Identyfikacja wizualna
  • Projektowanie graficzne
Schemat_www
Kolory_www
MC_1_www v2
KASK_mu edit
MU_2_www edit
MU_3_www
MU_4_www

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing