EN PL

Strony www i identyfikacja wizualnej – Smart Coaching

Stworzenie nowej, inspirującej strony internetowej oraz identyfikacji wizualnej dla grupy trenerów i coachów

SmartCoaching

Smart Coaching to grupa kobiet o różnych osobowościach i pasjach, które profesjonalnie zajmują się coachingiem. W swej ofercie posiadają nie tylko sesje coachingowe, ale również szkolenia otwarte oraz “szyte na miarę” dla zainteresowanego klienta. Ponadto dzielą się swoją wiedzą w artykułach publikowanych na stronie i w video szkoleniach dostępnych online. Każda z zaproponowanych form to ciekawa i wysoce aktywizująca forma zajęć z odrobiną dobrego humoru. Smart Coaching współpracuje z klientem indywidualnym oraz firmami.

Zadanie

Klient chciał zbudować brand, który nieustannie będzie się rozwijał. Smart Coaching w przyszłości ma oferować także inne usługi poza coachingiem. Klient poprosił, by w logotypie pojawiła się żarówka symbolizująca oryginalne i niebanalne rozwiązanie, które pojawia się w każdym projekcie SC. Oferta z biegiem czasu miała się poszerzać – w projekcie, tworzonym przez nas, obejmującym identyfikację wizualną i stronę internetową, ten aspekt był kluczowy.

Identyfikacja wizualna stworzona przez nas definiuje aktualny wachlarz usług Smart Coaching, ale również otwarta jest na to, by go rozbudowywać. Strona www, którą zbudowaliśmy, oddaje charakter pracy członków zespołu, a z drugiej strony podkreśla też osobowość każdej trenerki. Graficzne opracowanie zdjęć w galerii prezentującej członków teamu Smart Coaching oraz szczegółowe opisy pomagają klientowi wybrać coach’a, zgodnie z własnymi potrzebami. Poza tym na stronie internetowej wdrożona została możliwość zapisu do newslettera oraz zakładka z artykułami przygotowywanymi przez zespół SC.

To, co udało nam się stworzyć zobaczycie poniżej.

 

Zakres wykonanych prac:
  • identyfikacja wizualna
  • architektura strony
  • projektowanie graficzne
  • opracowanie graficzne zdjęć
  • wdrożenie
  • responsywna strona internetowa
  • materiały drukowane
Smart_logo
Smart_1
Smart_4
Mock-up - Stationery
Smart_7
Smart_2
Smart_5
Smart_11
Smart_9
Smart_8
DSC03892
Smart_12

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing