EN PL

Responsywna strona internetowa dla jednej z czołowych grup w branży rolniczej

Architektura strony, opracowanie graficzne, wdrożenie

Top Farms

Top Farms to firma skupiająca spółki z branży rolno-spożywczej, ale również hodowlanej i ogrodniczej. Jedną z marek należących do grupy jest firma Rolimpex oraz marka Sogo, z którymi także współpracujemy. Top Farms działa od 1995 roku,na terenie całego kraju

Przeprowadzone akwizycje spółek oraz zmiany w zakresie działalności sprawiły, że dotychczasowa strona www przestała odpowiadać wizerunkowi firmy i niedostatecznie przedstawiała jej zakres działalności.

Zadanie

Cel był złożony, ale osiągalny. Musieliśmy opracować koncepcję architektury strony, która będzie spójna z aktualnym wizerunkiem firmy, a ponadto ukaże szeroki zakres działalności Top Farms. Nowa strona internetowa miała być odpowiedzią na zmiany, które zaszły w przedsiębiorstwie.

Top Farms rozpoczęło komunikować, że działają w czterech obszarach: produkcja nasion i żywności, ale również produkcja zwierzęca i roślinna. Dla każdej marki została stworzona podstrona, gdzie potencjalny klient może znaleźć potrzebne informacje o produktach.

Poza tym odwiedzający stronę internetową ma możliwość przeczytania aktualności z życia przedsiębiorstwa, a także zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy, które są zebrane w specjalnej podstronie.

Całość cechuje spójna graficzna całość, która prezentuje spory zakres działalności firmy, a przy tym pozostaje intuicyjna i czytelna.

Wizualizacja efektów naszej pracy poniżej.

 

Zakres wykonanych prac
  • Opracowanie architektury strony
  • Projektowanie graficzne
  • Responsywna strona internetowa
  • Wdrożenie
Topfarms_1
Topfarms_7
Topfarms_2
Topfarms_9
Topfarms_4
DSC03892
Topfarms_8
tf
Topfarmst

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing