EN PL

Projekt strony www – Rolimpex

Responsywna strona internetowa wraz z katalogiem produktów dla producenta z branży ogrodniczej

Rolimpex

Marka Rolimpex jest rozpoznawalna na rynku ogrodniczym od wielu lat. Jej najbardziej rozpoznawalnymi produktami są Najlepsze Trawy z Iławy i Graminex. Producent i dystrybutor materiału siewnego, nawozów i innych środków do produkcji rolnej aktualnie przoduje w tej branży na rynku krajowym. Posiada aż 5 zakładów produkcyjnych w całej Polsce, a produkty oznaczone tą marką znajdziemy w sklepach ogrodniczych na terenie całego kraju, ale również w znanych sieciach handlowych między innymi w Leroy Merlin, Obi, Auchan czy w Polskich Składach Budowlanych. Obecnie jest to jedna z największych firm nasiennych w Polsce.

Współpracę z Rolimpexem rozpoczęliśmy w ważnym dla firmy momencie. Przedsiębiorstwa stało się spółką akcyjną oraz przechodziło rebranding wizerunku – postanowiono odświeżyć linię opakowań produktów oraz logotyp.

Naszym zadaniem było przygotowanie strony internetowej, która spełni wymagania dwóch grup docelowych. Są to klienci indywidualni, którzy interesują się ofertą ogrodniczą oraz branża rolnicza skupiająca się na nasionach i nawozach.

Zadanie

Zadanie, które postawiono przed nami to budowa responsywnej strony internetowej przystosowanej do aktualnego wizerunku firmy, ale również odpowiadającej na potrzeby grup docelowych.

Na samym początku projektu zależało nam na wypracowaniu koncepcji strony, która pogodzi całkowicie odmienne potrzeby obu grup docelowych.

Podczas burzy mózgów wypracowaliśmy architekturę strony oraz zaproponowaliśmy funkcjonalności, które miały zwiększyć użyteczność serwisu i zaangażowanie odwiedzających ją użytkowników. Wśród nich był: interaktywny katalog z możliwości filtrowania produktów pod względem wybranych parametrów, który pozwala znaleźć produkty dopasowane do wymagań klienta, kalkulator obliczajacy ilość trawy potrzebnej do wysiewu oraz wyszukiwarka przedstawicieli handlowych i sklepów.

Sprawdźcie poniżej jak prezentują się nasze dokonania.

 

Zakres wykonanych prac       
 • Architektura strony
 • Projektowanie graficzne layoutu strony
 • Wdrożenie
 • Responsywna strona internetowa w 3 wersjach językowych
 • Dodatkowe funkcjonalności:
  • rozbudowany katalog z możliwością filtrowania produktów pod względem wielu czynników
  • kalkulator wysiewu trawy
  • wyszukiwarka przedstawicieli handlowych i sklepów
Rolimpex_13
Rolimpex_12
Rolimpex_9
Rolimpex_10
Rolimpex_14
Rolimpex_8
Rolimpex_11
Rolimpex_1
Rolimpex_6

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing