EN PL

Responsywna strona B2B dla Eurocash Alkohole.

Jedno interaktywne miejsce, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze dane.

Eurocash Alkohole

Lider rynku hurtowego alkoholi w Polsce czyli Eurocash Alkohole ze swą kompleksową ofertą dociera nawet do kilkudziesięciu tysięcy klientów. Wśród nich są specjalistyczne sklepy alkoholowe, sieci dużych sklepów spożywczych, jak i małe i średnie punkty sprzedaży alkoholu. Ponadto Eurocash Alkohole posiada specjalną ofertę alkoholi dla gastronomii. Zespół liczy 200 przedstawicieli handlowych oraz 30 telefonicznych konsultantów, którzy każdego dnia dbają o wysokie poziom obsługi klienta. Sieć liczy 50 oddziałów w całej Polsce, a doskonała organizacja zespołu pozwala na realizację dostawy w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zadanie

Klient potrzebował nowej, estetycznej strony wpisującej się w aktualne trendy, a jednocześnie pokazującej wykwintną i szeroką ofertę Eurocash Alkohole. Oprócz zaprezentowania oferty i lokalizacji poszczególnych oddziałów w całej Polsce, klient zdecydował się przedstawić szczegółowy katalog ofertowy oraz blog z użytecznymi treściami dla przedsiębiorcy nabywającego produkty od ECA.

Stworzyliśmy rozbudowany katalog produktowy, która pomaga zainteresowanemu w prosty sposób znaleźć pożądany produkt z danej kategorii. Z kolei blog dostarcza przydatnych treści dotyczących różnych rodzajów alkoholi i prowadzenia biznesu oferującego alkohol. Klient Eurocash Alkohole ma zagwarantowaną nie tylko błyskawiczną dostawę towaru, ale także bazę wiedzy, która może pomóc w codziennej pracy.

Projekt poniżej ukaże Ci, co udało nam się przygotować.

Możesz też odwiedzić stronę klienta.

 

Zakres wykonanych prac:
  • architektura strony uwzględniająca rozbudowany katalog ofertowy klienta
  • projektowanie graficzne
  • wdrożenie
  • responsywna strona internetowa
  • treści na bloga
MacB_1_www
Eurocash_Alkohole_Logo
Tekstury_www
MacB_www
kieliszki
iMac_www
iPhone_www
Piktogramy
Layout_www

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing