EN PL

Responsywna strona B2B dla Eurocash Alkohole.

Jedno interaktywne miejsce, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze dane.

Eurocash Alkohole

Eurocash Alkohole jest na polskim rynku liderem wśród hurtowników alkoholi. Zaopatruje klientów zarówno z segmentu HoReCa jak i sklepy detaliczne. Klienci Eurocash Alkohole są bardzo zróżnicowani – wymaga to prowadzenia  komunikacji, która odpowiada na wiele różnych potrzeb odbiorców. Jednym z elementów komunikacji z klientem są narzędzia interaktywne – było to więc idealne zadanie dla naszej Agencji.

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie dla Eurocash Alkohole strony internetowe zgodnej z nową strategią komunikacji – nie był to jednak pierwszy taki projekt, który wspólnie realizowaliśmy – także poprzednia strona była zaprojektowana przez naszą Agencję. Kontynuowanie współpracy pozwala nam z jednej strony wspólnie rozwijać nowe pomysły, z drugiej realizować długoterminową strategię obecności w Internecie.  

Strona wwwi  odpowiadana potrzeby informacyjne klientów Eurocash Alkohole – w tym celu stworzyliśmy blog wypełniony specjalistyczną wiedzą, ciekawostkami i infografikami o produktach oferowanych przez klienta oraz dotyczących organizacji i zarządzania sprzedażą. Strona jest również wykorzystywana jako narzędzie do generowania leadów, dlatego też uruchomiliśmy dedykowaną podstronę, na której użytkownicy mogą zostawiać swoje dane i tym samym, w ramach lead generation, budować i poszerzać bazę danych naszego Klienta. Strona www wspiera działania sprzedażowe również poprzez  – rozbudowany katalog ofertowy. Obecna odsłona strony www została wzbogacona o informacje o nowej inicjatywie sprzedażowej Eurocash Alkohole – Whisky on The Rocks. Ma ona również służyć służyć budowaniu i pogłębianiu świadomości marki uwzględniając jej nową strategię komunikacji.

Rezultaty naszych działań możecie zobaczyć poniżej.

  • architektura strony
  • projektowanie graficzne
  • wdrożenie strony internetowej
    • dedykowana podstrona do pozyskiwania leadów
    • rozbudowany katalog ofertowy
mobile1
ECA_mac2
ECA_mobile
ECA_tasma
ECA_mac
kupuj taniej - 1
kupuj taniej - 2

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing