EN PL

Responsywna strona internetowa dla produktów firmy VIX Automation

iFix

Oprogramowanie do analizy przemysłowych danych produkcyjnych, dystrybuowane przez VIX Automation – polskiego dostawcę rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Celem działania firmy jest zwiększanie efektywności przedsiębiorstw z sektora przemysłu.

Firma pomaga swoim klientom wdrażać nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu oprogramowania przemysłowego i systemów sterowania.

Jednym z oferowanych przez VIX Automation produktów jest właśnie oprogramowanie iFix, które potrzebowało swojej nowej strony produktowej.

Zadanie

Naszym zadaniem było tutaj stworzenie j strony internetowej, która będzie wspierać dział sprzedaży. Wizualnie zgodnej z główną stroną VIX Automation, która ma charakter techniczny. Jednocześnie nadaliśmy jej nowoczesny i przejrzysty wygląd.

Postawiliśmy na nietypowe w tym sektorze rynku rozwiązanie – dużą ilość grafiki przy niewielkiej zawartości treściowej. Ikony, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości sprawiły, że wyróżnia się spośród konkurencji. Oczywiście strona jest w pełni responsywna. W efekcie osiągnęliśmy interesującą, spójną i przede wszystkim funkcjonalną prezentację zaawansowanego technologicznie produktu, jakim jest iFix.

Na tym nasza praca się nie skończyła. Opracowaliśmy także informacyjne i promocyjne materiały drukowane – spójne z wizerunkiem strony www. Poniżej znajdziecie efekty.

ifix_www2
ifix_www3
ifix_www
ifix_plakat
ifix_KUBEK

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing