EN PL

ORA-600

Strona internetowa godna prawdziwych zaklinaczy baz danych

ORA-600

Bazy danych to jest to, co ORA-600 lubi najbardziej. Sami siebie określają jako ‘zaklinaczy baz danych’. Oracle nie ma przed nimi tajemnic. Charakteryzują się szerokim zakresem usług.

W swojej ofercie mają zarówno projektowanie baz, administrowanie nimi, ale także wsparcie telefoniczne, na szkoleniach kończąc.

Firma mocno się rozwija, więc postanowili zaistnieć w internecie. Tak też trafili do nas.

Zadanie

Tematyka baz danych jest bardzo techniczna, specjalistyczna – taka też miała być nowa strona ORA-600. Dotychczas firma prowadziła tematycznego bloga firmowego, który miał się stać integralną częścią strony www. Stanowiło to niemałą zagwozdkę, ponieważ blog funkcjonował na zupełnie innym systemie i był dobrze pozycjonowany. Musieliśmy zatem przenieść go w stosunku 1:1, nie tracąc przy tym pozycji w wyszukiwarkach.

Responsywna strona internetowa ORA-600 łączy w sobie funkcjonalność i techniczny charakter, design opiera się na szarościach z ostrymi czerwonymi elementami nawiązującymi do logotypu Oracle. Zawartość uzupełniona jest o content marketing w postaci bloga, a wisienkę na torcie stanowi treść – oddająca w pełni poczucie humoru zespołu ORA-600.

Jednym z naszych ulubionych elementów jest krótki film lecący w tle banneru na stronie głównej – gdzie w czasie szkolenia jeden z właścicieli operuje laptopem przy użyciu manualnej siekiery.

Ora_5
Bez nazwy-1
Ora_1
Ora_3
Ora_2
oramno

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing