EN PL

Projekt strony www – PTBS

PTBS

PTBS, czyli Poznańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Społecznego to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, którego misją jest zapewnienie lokali mieszkalnych osobom o średnich dochodach. Oferta PTBS jest bogata i skierowana do różnych grup docelowych – znajdziemy pakiety dla Seniorów, Absolwentów, lokale użytkowe, opcje zamiany mieszkania lub wynajem mieszkania z dojściem do własności.

Zadanie

Celem naszego działania było zaprojektowanie responsywnej strony internetowej, która w przejrzysty i atrakcyjny wizualnie sposób prezentowałaby informacje na temat realizowanych projektów PTBS. Jednym z pomysłów było przygotowanie interaktywnej mapy wszystkich inwestycji, z podziałem na kilka kategoriii (inwestycje w realizacji, inwestycje zrealizowane, wolne lokale użytkowe) i możliwością filtrowania. Projekt graficzny uwzględnił drugą wersję strony z ułatwieniami dla słabowidzących – wariantem kontrastowym i większym fontem. Ponadto, wykonaliśmy również drugą stronę internetową, dedykowaną dla jednego z działów przedsiębiorstwa, której szata graficzna i kolorystyka podporządkowane są stronie głównej.

Zapoznaj się z tym, co zrobiliśmy da PTBS

  • responsywna strona internetowa
  • projektowanie graficzne
  • wdrożenie
  • mapa inwestycji
tablet
mac
maki
tasma

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing