EN PL

Strona dla firmy zajmującej się pozyskiwaniem i realizowaniem projektów współfinansowanych ze środków UE

Project Hub

Project Hub tworzą młode i energiczne osoby, które od 2005 roku skutecznie realizują projekty współfinansowane ze środków UE. Firma specjalizuje się w projektach edukacyjnych skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego, jednak chętnie podejmuje również inne wyzwania związane z wsparciem osób wykluczonych społecznie, osób niepełnosprawnych oraz osób po 50 roku życia. Project Hub zapewnia nie tylko skuteczność, ale dba również o satysfakcję i zadowolenie Klientów.

Zadanie

Wyzwaniem, które zostało przed nami postawione, było zaprojektowanie responsywnej strony internetowej. Przy projekcie graficznym szczególny nacisk położyliśmy na atrakcyjność wizualną.

Klient poprosił, aby strona była źródłem bieżących informacji na temat realizowanych projektów. W tym celu na stronie zamieściliśmy dynamiczną wyszukiwarkę, filtrowaną względem województw i sortowaną według kategorii. Każdy z projektów otwiera się w osobnej podstronie, na której dodane są związane z nim dokumenty oraz aktualności.

mak
imac
mobile
tasma
mac&phone
tablet

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing