EN PL

Strona internetowa dla firmy zajmującej się doradztwem prawno-podatkowym

Mariański Group

Mariański Group to grupa nowoczesnych kancelarii prawno-podatkowych, którą wyróżnia komplementarność działań. Klientom oferuje partnerstwo biznesowe, skupiając się na rozwiązywaniu zaistniałych problemów oraz przewidywaniu konsekwencji prawnych poszczególnych działań biznesowych. W bieżących działaniach kluczowe dla Mariański Group są: innowacyjność, rozwój osobisty oraz połączenie nauki z praktyką. Na sukces i renomę grupy pracuje zespół zaangażowanych w sprawy Klienta ekspertów z prawa i rachunkowości.

Zadanie

Wyzwaniem, które stanęło przed nami było zaprojektowanie nowej strony RWD, która zachowa wizualny minimalizm i elegancję, a jednocześnie pomieści bogatą ofertę kancelarii.

Aby w jasny i uporządkowany sposób zaprezentować usługi Mariański Group wdrożyliśmy przejrzystą i wygodną nawigację. Trzypoziomowe mega menu posiada również trzypoziomową strukturę podstron, które dzielą usługi na: kategorię usług, podkategorię usług i wreszcie konkretne usługi.

Dodaliśmy na stronie zakładkę “Strefa wiedzy”, która jest dzielona na cztery kategorie i posiada opcję filtrowania. Strefa wiedzy została przystosowana do dodawania pobieralnych materiałów, które następnie służą do zbierania bazy maili dla marketing automation. Celem wdrożenia tego rozwiązania na stronie było zwiększenie konwersji.

rwd
mobile
mak
tasma
maki

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing