EN PL

Internetowy kreator gazetek produktowych

Kreator Gazetek

Kreator Gazetek to aplikacja webowa, dzięki której właściciele sklepów detalicznych mogą w prosty sposób przygotować materiały reklamowe: gazetki oraz plakaty. To pierwsze z trzech innowacyjnych narzędzi sprzedażowych, które stworzyliśmy dla Klientów Eurocash Alkohole.

Problem biznesowy

Obserwując zmiany zachodzące na rynku mali i średni przedsiębiorcy poszukują nowych rozwiązań, które pomogą im skutecznie walczyć z konkurencją sklepów wielkopowierzchniowych. Eurocash Alkohole poznaje problemy swoich Klientów i wspiera ich oferując narzędzia sprzedażowe, które są konkretną odpowiedzią na zdiagnozowane problemy.

Podczas przeprowadzonych badań i rozmów z detalistami okazało się, że jednym z ograniczeń dla małych sklepów spożywczych i monopolowych jest brak dostępu do profesjonalnych materiałów promocyjnych.

Rozwiązanie

Kreator Gazetek to element szerszej strategii produktu, którą stworzyliśmy dla Eurocash Alkohole. Chcieliśmy Klientom ECA zaproponować szybkie i proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu będą mogli samodzielne tworzyć własne gazetki oraz plakaty reklamowe.

W Kreatorze Gazetek dostępne są atrakcyjne szablony graficzne oraz gotowy katalog produktów ze zdjęciami. Właściciele sklepów mogą dodawać swoje produkty do szablonu i w kilka minut stworzyć swoją gazetkę promocyjną. Następnie projekty zlecane są do druku, przy wcześniejszym określeniu nakładu oraz formatu. Za pomocą jednego kliknięcia materiały trafiają do drukarni, a wydrukowane gazetki i plakaty wysyłane są przesyłką kurierską prosto do punktów sprzedaży. Koszty wydruku detaliści mogą obniżyć nawet do zera, poprzez dodanie do gazetek reklam i produktów z dofinansowaniem.

Zespół projektowy

Strategia – Maria Połońska
Project Manager -Dawid Bartodziej
Projekt aplikacji – Aleksandra Maniakowska
Animacja – Iwona Wojciechowska

170406_KREATIK_kreator-gazetek_mockup-v2_02
170406_KREATIK_kreator-gazetek_mockup_04
170406_KREATIK_kreator-gazetek_mockup_05
170406_KREATIK_kreator-gazetek_mockup-v2_06

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing