EN PL

Responsywna strona www

Hicron

Hicron to integrator systemów informatycznych, który specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów IT dla dużych oraz średniej wielkości firm. Spółka świadczy usługi wdrożeń, rozwoju, serwisu systemów SAP oraz projektuje własne rozwiązania IT. Hicron działa aktywnie w Polsce oraz zagranicą, stale poszerzając grono swoich zagranicznych klientów.

Problem biznesowy

Klient zwrócił się do nas z prośbą o utworzenie nowej strony internetowej. Istotne było to, aby w przejrzysty sposób przedstawić dużą i zróżnicowaną ofertę firmy. Hicron oczekiwał, że nowy projekt będzie pełnił funkcję strony korporacyjnej.

Rozwiązanie

Na początku naszej pracy przeprowadziliśmy audyt poprzedniej strony internetowej oraz analizę ruchu na stronie z pomocą Google Analytics. Na podstawie audytu oraz informacji o tym, jak użytkownicy korzystali z poprzedniej strony, stworzyliśmy architekturę nowej.

Mieliśmy świadomość, że strona musi być wielofunkcjonalna, ponieważ różnego rodzaju użytkownicy ją odwiedzają, a wśród nich są m.in.: potencjalni klienci firmy, potencjalni pracownicy, konkurencja oraz przedstawiciele prasy branżowej. Dlatego postanowiliśmy na stronie głównej logicznie i przejrzyście przedstawić menu strony,  dzięki czemu każdy odwiedzający szybko odnajdzie to, czego szuka. Rozległą ofertę Hicron podzieliliśmy na “Rozwiązania” i “Obszary biznesowe”, wewnątrz których znajdują się kolejne podkategorię, które ułatwiają odnalezienie szukanej usługi. Ponadto, równie łatwo można dotrzeć do informacji o klientach firmy, otwartych rekrutacjach jak również do wiadomości prasowych oraz specjalistycznych treści na blogu.

Rezultaty naszych działań

Zaprojektowanie i wdrożenie responsywnej strony internetowej, zgodnej z oczekiwaniami Klienta

170403_KREATIK_hicron_mockup_02
170403_KREATIK_hicron_mockup_03
170403_KREATIK_hicron_mockup_04
170403_KREATIK_hicron_mockup_05
170403_KREATIK_hicron_mockup_06

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing