EN PL

Strona internetowa dla gospodarstwa ekologicznego, producenta zdrowej żywności
oraz miejsca wypoczynku i organizacji spotkań rodzinnych i firmowych

Folwark Wąsowo

Folwark Wąsowo to unikatowe miejsce o ponad 150 letniej historii. Obecnie na jego terenie mieści się gospodarstwo ekologiczne, które jest producentem zdrowej żywności oraz miejscem wypoczynku i spotkań rodzinnych lub firmowych. Produkty Folwarku to warzywa z własnych upraw oraz tworzone według tradycyjnych receptur przetwory. Działalność Folwarku jest doceniana na wielu polach, o czym świadczą liczne wyróżnienia i certyfikaty.

Zadanie

Naszym celem była prezentacja szerokiej i rozbudowanej oferty Folwarku Wąsowo w taki sposób, aby skutecznie zachęcić odbiorców do wizyty w tym miejscu. Projekt graficzny nawiązuje do etykiet oferowanych przez Folwark produktów.

Chcieliśmy, aby stworzona przez nas responsywna strona internetowa cechowała się czytelną nawigacją, która ułatwi wyszukiwanie informacji. Do prezentacji oferty wykorzystaliśmy modułowy układ strony. Każda z proponowanych usług posiada osobną podstronę, zaprojektowaną pod kątem swojej specyfiki. W wielu miejscach na podstronach umieszczone są buttony call to action, których zadaniem jest zwiększenie konwersji.

W całym projekcie wykorzystaliśmy dużą liczbę zdjęć, dlatego kolorystyka strony została ograniczona do kilku barw. Szczególna uwagę poświęciliśmy zakładce “produkty”, w której zamieściliśmy katalog oraz formularz składania zamówień.

 

rwd
tasma
maki
moblie
mac
tablet

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing