EN PL

Responsywna strona internetowa dla profesjonalnej firmy tworzącej zdjęcia i materiały wideo

Emelfis

Emelfis to zespół młodych i kreatywnych osób, które wciąż poszukują nowych wyzwań w obszarach filmu i fotografii. Oferta firmy obejmuje produkcje filmowe oraz fotografie, zarówno ślubne jak i reklamowe. Głównym celem Emelfis jest dostarczenie klientom usług na najwyższym poziomie. Hasło “Dbamy o Twoje wspomnienia” przekłada się na dbałość o najmniejsze detale każdego projektu, aby filmy i zdjęcia były niezwykłą opowieścią i pamiątką wyjątkowych dla Klientów dni.

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej, minimalistycznej i responsywnej strony internetowej, która w atrakcyjny wizualnie sposób zaprezentuje portfolio Emelfis (fotografie oraz materiały wideo) oraz zachęci odwiedzających do współpracy z firmą.

Dostaliśmy polecenie, aby podstawą naszych działań była łatwość dotarcia do informacji, dlatego tworząc architekturę strony zadbaliśmy o to, aby była przede wszystkich funkcjonalna. W tym celu dodaliśmy dwa intuicyjne formularze – w prawym górnym rogu oraz w zakładce “oferta”, aby odwiedzający mogli szybko się w Emelfis.

rwd
mobile
tablet
maki
tasma

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing