EN PL

Odświeżona identyfikacja wizualna dla Agencji Pracy Tymczasowej

Wdrożenie responsywnej strony internetowej, godzącej interesy dwóch grup docelowych.

HR Consulting

Poznańska Agencja Pracy Tymczasowej HR Consulting posiada oddziały w całej Polsce. Firma dynamicznie reaguje na zmiany na rynku oraz stara się precyzyjnie zaspokajać potrzeby klientów.

Zespół HR Consulting to grupa psychologów pracy i doradców zawodowych, dla których każdy klient to oddzielny projekt wymagający stuprocentowego zaangażowania. Swoje usługi świadczą dla pracodawców potrzebujących wsparcia w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi oraz dla pracowników, którzy poszukują pracy tymczasowej.

Wyzwanie, które zostało przed nami postawione to stworzenie koncepcji strony internetowej oraz odświeżenie identyfikacji wizualnej, która dostarcza przydatne informacje oraz będzie użyteczna dla obu grup docelowych.

Zadanie

Na samym początku zajęliśmy się modernizacją logotypu, który wymagał  przystosowania do nowoczesnej stylistyki przyszłej strony www Zależało nam, aby nowa witryna była intuicyjna, a zarazem przekazywała kompleksowo wszystkie informacje, zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Po naszej stronie było także przygotowanie tekstów na stronę, które zawierały rzeczowe opisy oferowanych usług, zasad podjęcia współpracy i korzyści, które z niej płyną.

Na każdym kroku staraliśmy się służyć pomocą i udzielaliśmy rad w zakresie technologicznym. Proponowaliśmy rozwiązania, które dopasowują się do aktualnych realiów rynkowych i nie baliśmy się powiedzieć, że niektóre pomysły mogą nie przynieść oczekiwanych efektów. Dzięki szczerej współpracy udało nam się wypracować optymalne rozwiązania, które aktualnie się sprawdzają.

Poniżej wizualizacja naszej pracy.

 
Zakres wykonanych prac
  • Odświeżenie identyfikacji wizualnej
  • Architektura strony
  • Copywriting
  • Projektowanie graficzne
  • Strona internetowa
  • Wdrożenie
  • Doradztwo technologiczne
HR_2
HR_7
HR_6
HR_4
HR_2
HR_3
HR_1

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing