EN PL

Projekt responsywnej strony internetowej

CHIAS

CHIAS jest jednym z pierwszych producentów napojów z nasionami chia w Europie i pierwszym producentem w Polsce. Do nasion chia pochodzących z gospodarstwa w Andach, dodawane są jedynie naturalne składniki: soki, woda i mleko kokosowe. Napoje są wegańskie, bezglutenowe, bez dodatku cukru i konserwantów. Aby zaprezentować wszystkie zalety tego produktu CHIAS potrzebowali nowej strony internetowej – i tutaj wkroczyliśmy my.

Zadanie

Naszym zadaniem zaprojektowanie responsywnej strony internetowej, która w twórczy sposób wykorzysta istniejącą identyfikację wizualną CHIAS oraz będzie pełnić funkcję informacyjną, ze względu na innowacyjny produkt. W tym celu stworzyliśmy minimalistyczną stronę www, z wykorzystaniem modułowego układu.

Silny akcent położyliśmy na wykorzystanie dużej liczby zdjęć – produkty przedstawione są w sposób czytelny i nienachalny, zarówno na stronie głównej w formie kolażu, jak również w zakładce produkty, a nawet w stopce. Dodatkowo, na stronie zamieściliśmy również subtelne animacje oraz wtyczkę, która automatycznie zaciąga zdjęcia z Instagrama.

Klient chciał ułatwić wyszukiwanie miejsc, w których jest dostępny jego produkt – dlatego bazując na najlepszych tego typu rozwiązaniach w sieci, stworzyliśmy interaktywną mapę, która pozwala łatwo zlokalizować punkty sprzedaży.

 

Chias_mockup_03
Chias_mockup_04
Chias_mockup_05
Chias_mockup_06
Chias_mockup_07

spotkajmy się

Zapraszamy do nas na kawę. Będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich pomysłach i o tym jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam swoje dane, a my na pewno się odezwiemy.

wszystkie web identyfikacja wizualna strategia komunikacji druk marketing e-mail marketing